Moja Fotografia

WASZA HISTORIA – CHWILE ZAMROŻONE W CZASIE

 

Moim celem jest uchwycenie chwil Waszej radości, beztroski, zabawy, szczęścia – tego wszystkiego co sprawia, że wasze Twarze rozjaśnia uśmiech.

Chcę aby powracał za każdym razem kiedy będziecie oglądać te fotografie, również za wiele lat.

To jak Ala śmiesznie marszczyła nosek, jakie piękne piegi miał Adaś, to jak na siebie dziś patrzycie, albo jaką czułość okazują sobie Wasi Rodzice po wielu latach wspólnego życia.

Styl moich zdjęć jest naturalny podobnie jak atmosfera panująca podczas sesji.
Przed każdą z nich staram się Was jak najbardziej poznać, aby stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę.

Dlatego właśnie najlepiej jest, jeśli sesja ma miejsce w naturalnym otoczeniu – Waszym domu, ogrodzie czy w parku.
Jeśli jednak zapragniecie intymnej sesji w hotelowym pokoju lub pełnych wrażeń chwil przed obiektywem w centrum miasta w godzinach szczytu – z chęcią zamrożę w czasie te chwile.

Wasze chwile. Waszą historię.

 

 

NO STRESS

 

Podczas każdej sesji staram się pracować tak, aby było Wam jak najwygodniej i jak najmniej stresująco.
Pracując z dziećmi, organizuję pracę w taki sposób, że zawsze znajdzie się czas na przewijanie, karmienie lub przerwę – wszystko czego dzieci potrzebują aby poczuć się dobrze i bezpiecznie.

Sama mając trójkę dzieci wiem, że bywają one bardzo różne i potrzebują różnego czasu oraz odmiennych okoliczności, aby przekonać się do nowej osoby. Podczas każdego spotkania dokładam wszelkich starań aby dzieci poczuły się w moim towarzystwie jak najswobodniej.

 

Nie ma wątpliwości, że zdecydowanie się na profesjonalną sesję jest inwestycją.
Trzeba jej poświęcić dużo przemyśleń, czasu i pieniędzy. Chcecie mieć pewność, że dobrze wybierzecie osobę, która ma dla Was uwiecznić chwile z Waszego życia, gdyż – bądźmy szczerzy – profesjonalne sesje nie są codziennością, a momenty z życia są bardzo ulotne.

Moim absolutnym priorytetem jest to, abyśmy jak najlepiej się dopasowali, abym mogła zapewnić Wam dokładnie to czego ode mnie oczekujecie.

 

Na mojej stronie zawarłam kwintesencję mojej pracy. Jeśli to co widzicie się Wam podoba, będę zaszczycona jeśli wybierzecie mnie na osobę, która zatrzyma w kadrze Wasze wspólne, cudowne chwile.